Uzun Çelik Köprüler İçin Hafif Çelik Kutu Kirişli Yüksek Yoğunluklu Kararlı Verimli

Temel bilgi
Menşe yeri: Zhenjiang, çin
Marka adı: Great Wall
Sertifika: BV, SGS, CCIC,CNAS,CE,ISO9001,etc
Model numarası: GWG
Min sipariş miktarı: sıraya göre
Fiyat: According to the order
Teslim süresi: sıraya göre
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 50.000 Ton

Hafif ve yüksek yoğunluklu Çelik kirişli köprü imalatı Kararlı ve verimsiz

Giriş:
Çelik kutu kirişi olarak da bilinen çelik kutu kirişi, uzun açıklıklı köprülerin ortak bir yapısal şeklidir. Bu köprüyü hafif ve sağlam kılar. İki ana tip malzeme vardır, biri öngerilmeli betonarme kirişli kirişli, diğeri çelik kirişli kirişlidir.Genel olarak büyük açıklıklı köprüler üzerinde kullanılır, şekil bir kutu gibidir, çünkü çelik kutu kirişi olarak adlandırılır. kiriş köprüsü, ana kirişi ince cidarlı kapalı bölüm şeklinde olan kiriş köprüsünü belirtir. Çelik veya betondan yapılmış uzun oyuk kafesler genellikle kiriş olarak kullanılır.

bileştirme, kompozisyon:
Çelik kutu kirişi genellikle bir üst plaka, bir alt plaka, bir ağ ve bir enine bölümden, bir uzunlamasına bölümden ve bir
Nervürler ve benzerleri tüm kaynaklarla bağlanır. Üst plaka, bir kapak plakası ve bir uzunlamasına sertleştiriciden oluşan bir ortotropik köprü panelidir.
Her tipik çelik kutu kirişinin kalınlığı: kapak plakası kalınlığı 14 mm, boyuna U şeklinde kaburga kalınlığı 6 mm, üst ağız genişliği 320mm, alt ağız genişliği 170mm, yükseklik 260mm, adım 620mm; alt plaka kalınlığı 10 mm, boyuna U şeklinde sertleştirici Eğimli ağ 14 mm kalınlığında, orta ağ 9 mm kalınlığında, enine bölme 4.0 m, kalınlık 12 mm ve kiriş yüksekliği 2 ~ 3.5 m'dir.
Çelik kutu kirişi, mühendislikte yaygın olarak kullanılan yapısal bir formdur. Konsantre yük altındaki diyaframın basitçe desteklenmiş çelik kutu kirişinin distorsiyonu üzerindeki etkisinin araştırılması için, konsantrasyonu karşılaştırmak üzere farklı sayıda enine bölmeli basit desteklenmiş çelik kutu kiriş bulunur. Bozulma etkisi ve yük altında sert burulma etkisi, maksimum bozulma etkisi diyafram sayısı ile elde edilir. Konsantre yük, kutu kirişin tepesine uygulanır ve dört koşula göre kullanılır: bozulma, sert burulma, simetrik bükülme ve eksantrik yük. Yük ayrıştırma yöntemi hesaplanır.


Özellikler:
Uzun açıklıklı kablo destekli köprüde, çelik kutunun ana kirişi birkaç yüz metre ve birkaç kilometreye kadar uzanıyor. Genellikle imalat ve kurulum için çeşitli kiriş bölümlerine ayrılır. Kesiti geniş ve düz şekil özelliklerine sahiptir ve en boy oranı 1: 10'a kadar ulaşır.

İletişim bilgileri
Chen

Naber : 008618652846913